Regulamin!

Ostatnia aktualizacja regulaminu: 05.11.2016r
Hasła ulegają zmianie. Do każdego regulaminu stosowane jest inne i przy zmianie jego treści, ulega jej również położenie.

Regulamin dla pobierających dodatki:
0. Dodaj GO do obserwowanych blogów i miej na koncie jakikolwiek komentarz na tym blogu.
1. Pobierając jakikolwiek dodatek, informuj mnie o tym pod najnowszym postem.
2. Zawsze pamiętaj o tym, by napisać co pobrałeś i podaj adres swojego bloga. Hasło, potrzebne do pobrania: doomed.
3. Nie przerabiaj moich dodatków! Szanuj pracę innych, albo inni nie będą szanować Ciebie. Moje prace wykonywane są na warunkach licencji CC, więc Twoje również muszą być tworzone na ich podstawie. Więcej informacji tutaj.
4. Pamiętaj proszę o KREDYCIE, jeśli korzystasz z dodatków!
* Jeżeli korzystasz z nich regularnie, wstaw na bloga link lub button do Głębokiego Offa.

Regulamin dla pobierających szablony:
0. Dodaj GO do obserwowanych blogów i miej na koncie jakikolwiek komentarz na tym blogu.
1. Przede wszystkim, gdy chcesz pobrać jakikolwiek szablon - masz obowiązek dać o tym znać w pobieraczku!
2. Wstawienie buttonu lub linku do Głęgokiego Offa jest rzeczą obowiązkową, w momencie, gdy widnieje na nim szablon mojej roboty.
3. Nie przerabiaj moich prac! Nie likwiduj/zamazuj cytatów, podpisów i innych szczegółów, które Ci się nie spodobają. Pobierając stąd szablon, wyrażasz chęć na użycie go w takiej formie, w jakiej został stworzony.
4. Jeżeli spodobał Ci się jakiś szablon z nagłówkiem, ale rozpaczliwie pragniesz zmienić w nim cytat, kolory etc. - napisz o tym. Może uda nam się coś z tym zrobić.
5. Swoją drogą, hasło potrzebne do pobierania brzmi: gemini.

Regulamin dla zamawiających:
0. Dodaj GO do obserwowanych blogów i miej na koncie jakikolwiek komentarz na tym blogu.
1. Zamówienie składamy pod najnowszym wpisem!
2. Nie ma zasady kto pierwszy ten lepszy. Sama określam ilość zamówień do przyjęcia i sama je wybieram. Jeśli już to zrobię, edytuję notkę i zaznaczam, czyje zgłoszenia zostały zaakceptowane.
3. Jeśli zamawiasz coś na swojego bloga, masz obowiązek zamieścić na nim button lub link do Głębokiego Offa. Masz na to tydzień, inaczej anuluję akceptację zamówienia. Gdy już otrzymasz swoją pracę, wyraź o niej opinię i nie bój się powiedzieć, że coś jest nie tak!
4. Każdy szablon trafia do galerii. Jednakże linki do pobrania dodaję tylko pod wolnymi lub szablonami, które nie widnieją już u osób zamawiających je wcześniej. Galeria aktualnie nie jest czynna.
5. Szablony tworzone są tylko na blogspota!
6. Jeśli zamawiasz - to tylko na jednej szabloniarnii. Szanuj innych szabloniarzy i mnie.
7. Zastrzegam sobie prawo do wykonania szablonu w inny sposób, jeśli Twoja idea w żaden sposób mi nie odpowiada. Hsss, hasło potrzebne do zamówienia: scheda.
8. Czas na wykonanie zamówienia jest nieograniczony. Staram się jak najszybciej, ale musicie liczyć się z tym, że studiuję, a wykonywanie prac ma być dla mnie przyjemnością - nie obowiązkiem.
9. Obrazki, które wybierasz do szablonu - mają być w wysokiej rozdzielczości. Jeśli takie nie będą, a szablon będzie wyglądać niekorzystnie - zrezygnuję z roboty, bo nie jestem cierpliwa. Chyba, że będzie mi zależeć, wtedy sama poszukam sensownej grafiki.
10. Pamiętaj o tym, że gdy już zamówisz szablon, a ja zaakceptuję zgłoszenie - musisz być pod stałym kontaktem ze mną. Przed publikacją zgłoszenia, masz prawo do wglądu, jeśli tylko zechcesz, by móc nanieść ostatnie poprawki.
11. Wiernie uprzedzam, iż nie jestem osobą, która potrafi wszystko, więc jeśli coś będzie dla mnie nieosiągalne, dam o tym znać i zaproponuję własną koncepcję.
12. Wybierając obrazek do szablonu, musisz załatwić sobie zgodę od jego autora na użycie. Jeżeli autor na swojej stronie napisał, że pozwala na użycie jego artów, jeśli dodamy jego kredyt, w komentarzu proszę dodać źródło tej informacji. Jeżeli kontaktowałeś/aś się prywatnie, możesz przesłać mi ową zgodę na maila. Jeżeli jednak jesteś leniem i nie chce Ci się w to bawić, powiedz po prostu co mniej więcej ma przedstawiać grafika zawarta w szablonie, a sama sobie z tym poradzę.

Wygląd zamówienia:
1. Nick: np. Mayako;
2. Adres bloga, na którego zamawiasz szablon: np. http://glebokioff.blogspot.com/;
3. Układ bloga: jednokolumnowy, dwukolumnowy (gadżety po prawej czy lewej?), trzykolumnowy;
4. Kolory: np. szaro-biały, zielony;
5. Cytat, który ma się znajdować na nagłówku. (punkt nieobowiązkowy);
6. Linki do obrazków, źródeł o legalnym użyciu, informację o nadesłaniu mi maila z dowodem zgody;
7. Kontakt do siebie;
8. Hasło!

Zastrzegam sobie prawo do zmian w regulaminie.
Każdą aktualizację zaznaczam!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytelnicy: